Referanslarımız

BİZİ BİZ YAPAN

Referanslarımız

Vonsteel Group

Vonsteel Group

İnşaat sektöründe başarılı faaliyetler gösteren işadamlarımızın Bursa'da kurduğu firmamız, ülkemizde sektöre yeni bir soluk ve yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktadır.

TANIM ARAŞTIRMA BİLİŞİM

TANIM ARAŞTIRMA BİLİŞİM

2005 yılında faaliyetine başlayan Tanım Araştırma, Harita, Planlama, Yazılım ve Araştırma sektörlerine bağlı tüm alanlarda çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Uygulanan projeler kapsamında saha çalışmaları gerçekleştiren Tanım Araştırma sözel veriyi grafik veri ile birleştirerek elde edilen verileri en etkin ve verimli bir şekilde sunmaktadır.

Playoff Tekstil Eğitim

Playoff Tekstil Eğitim

1982 yılında okul önlüğü üretimiyle başlayan hikayemiz, günümüzde dünya çapında Playoff markasıyla Spor Giyim ve Outdoor Giyim ürünlerini üretip pazarlayan Bursa merkezli seçkin bir firma olarak devam etmektedir. Kurulduğumuz günden beri en önemli ilkemiz, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Dinamik, yenilikçi, verimli, güvenilir takım ruhumuz ve kalifiye teknik ekibimizle üretim kapasitemizi ve kalite anlayışımızı sürekli geliştirerek yenilik bir anlayış sağladık.

Oksijen Yayıncılık

Oksijen Yayıncılık

2014 yılında kurulmuştur. Geleneksel ormancılık ve peyzaj firmalarından farklı olarak, Oksijen, doğa tabanlı eğitimler yoluyla sürdürülebilir yaşam amacına katkı yapmayı hedeflemektedir. Oksijenin odağında okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocuklar gelmektedir. Bununla birlikte, daha ileri çağlardaki öğrencilere, iş yaşamına ve ev kadınlarına dönük eğitim programları da Oksijenin ana ekseni içerisinde kalmaktadır.

Nurkent Yapı Mühendislik

Nurkent Yapı Mühendislik

1985 yılında kuyumculuk ve mücevherat sektörü ile ticarete başlayan YURDAGELEN ŞİRKETLER GRUBU müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ve her müşteri grubuna hitap edecek ürün alternatifi gelişimi sunmakla birlikte günümüz kuyumculuk anlayışına kurumsal bir bakış açısı getirmiştir. Yeni projeler geliştirme doğrultusunda 2008 yılında şirketini kurmuştur. Öncelikle belirli bölgelerde proje alt yapıları oluşturan firmamız 2015 yılı itibariyle profesyonel iş kadroları oluşturarak sektörde güven üzerine hizmet sunmak ve yapacağı her projeye değer katmak hedefi ile yola çıkmıştır.

Marsala Dokuma

Marsala Dokuma

1940 yılından bu yana. Tekstil alanında uzmanlaşan bir ailenin üyesi olan Mehmet Çetin Özel tarafından 2015 yılında kuruldu. Mehmet Özel, 1940 yılında Kayseri’de, perakende kumaş ticareti yaparak iş hayatına başladı ve ilk özel teşebbüs çok katlı perakende mağazacılığı başlattı.

FEEDBACK İLETİŞİM

FEEDBACK İLETİŞİM

FEEDBACK İLETİŞİM